Kurs montaż i edycja wideo

Categories: Grafika
Wishlist Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

About Course

Witajcie w kursie edycji i montażu wideo z elementami efektów specjalnych VFX.

Caly kurs jest skupiony wokół darmowego programu DaVinci Resolve, który daje Nam naprawdę ogromne możliwości. Możemy w nim edytować filmy, ale również tworzyć korekty kolorów i niesamowite efekty specjalne.

Poza programem DaVinci Resolve będziemy również korzystać z programu do nagrywania pulpitu OBS i programu do nagrywania dźwięku Audacity. Znaczną część materiałów pobierzemy z youtube lub stron, które umożliwiają pobranie ich za darmo.

Kurs skupia się na kilku obszarach związanych z obróbką wideo. Będzie on bardzo dobrym wstępem dla osób, które chcą amatorsko stworzyć film rodzinny, dla youtuberów, którzy chcą tworzyć materiały lepszej jakości czy osób, które chcą pobawić się w wideo montaż i przerabiać w zabawny sposób filmy już istniejące.

W kursie nauczycie się edycji wideo, elementów związanych z dźwiękiem, tworzenia slow motion effect, trackingu, czyli sposobu na śledzenie kamery i wiele innych.

Nauczymy się tworzyć proste intro, będziemy tworzyć proste animację za pomocą klatek kluczowych. Poznamy też podstawy programowania w daVinci. Tak ? w większości programów można tworzyć wyrażenia, które pozwalają stworzyć bardziej skompilowane animacje i efekty. Umiejętność programowania, operowania na nodach i animacji na keyframach, jest podstawowym elementem wielu programów (np. DaVinci Resolve, Blender czy Unity).

Kurs jest stworzony w wersji DaVinci Resolve 17.1. Nowsze wersje programu mogą nieznacznie się różnić od tego co jest prezentowane w kursie, ale nie będzie miało to wpływu na calokształt kursu i jego zrozumienie.

Show More

Course Content

Montaż i edycja wideo

 • Instalacja oprogramowania DaVinci Resolve
  04:59
 • Dodawanie i cięcie klipów
  03:25
 • Dodawanie napisów
  02:57
 • Dodawanie zdjęć
  11:15
 • Dodawanie klipów audio
  12:27
 • Animacje w Davinci Resolve
  10:03
 • Przejścia i efekty
  00:00
 • Czas i prędkość klipów
  07:36

Student Ratings & Reviews

No Review Yet
No Review Yet
Scroll to Top