Kurs autocad

Kurs AutoCAD 2D od podstaw

Praktyczne, życiowe przykłady projektowania CAD. Od pomiaru, poprzez projekt do wykonania gotowego elementu.

Długość nagrań wideo: > 7h

Do kursu dołączony jest ebook.

Kurs AutoCAD od podstaw został przygotowany z myślą o osobach początkujących. Kurs zawiera bardzo dużo praktycznych porad i wskazówek, które pozwolą tworzyć rysunki szybciej i efektywniej.

Tworzę ten kurs na podstawie własnych doświadczeń w pracy jako konstruktor – projektant w firmie z branży budowlanej, która zajmuje się produkcją balustrad i innych elementów ze stali. Przekazuje Wam najważniejsze, najczęściej używane narzędzia, które przydają mi się w codziennej pracy. Nie ma tu encyklopedycznej wiedzy, są przykłady z życia wzięte i sposoby tworzenia projektów w szybki i prosty sposób.

Zostań projektantem CAD

Ten kurs da Ci solidne podstawy do tego, by starać się o posadę projektanta CAD.

Szkolenie AutoCAD Podstawy zorientowany jest na naukę krok po kroku – od podstaw związanych z rysowaniem elementarnych obiektów jak linie, prostokąty czy okręgi po coraz bardziej zaawansowane zagadnienia.

Po drodze będziemy wykonywać wiele zadań, do których dołączone są również odpowiedzi w formie wideo, także, nie ma takiej opcji, by ktoś nie mógł się tego nie nauczyć ?

Stworzymy osobne warstwy ze względu na typu używanych linii, a także wyeksportujemy swój własny szablon, którego będziemy używać do tworzenia kolejnych rysunków.

Nauczymy się wymiarować, używać najprzydatniejszych narzędzia takich jak: przesuwanie, kopiowanie, lustro, fazy i zaokrogląnie, ucinanie, szyk czy odsuń. Pokażemy również w jaki sposób kreskować przekroje na podstawie użytych materiałów.

Kurs wyróżnia się bardzo dużą ilością ciekawych zadań, które zawsze opatrzone są rozwiązaniem pokazanym krok po kroku. Oczywiście zachęcamy do samodzielnego wykonywania zadań, ale w razie niepewności, zawsze możecie Państwo zajrzeć do rozwiązania. Chcemy mieć pewność, że nauczycie się wszystkiego co niezbędne, by z łatwością tworzyć proste i średniozaawansowane projekty samodzielnie.

Kurs AutoCAD 2D od podstaw

Scroll to Top