Kurs Egzamin 8-klasisty z matematyki

Czy ułamki, potęgi lub procenty sprawiają Wam problemy?

Czy zdarza się, że czasami nie wiesz nic o niewiadomych? 🙂 Czy śnią Ci się koszmary liczbowe? Nie moge powiedzieć, że wiem co czujesz, ale wiem jak Cię wyleczyć z matmofobii i pomóc Ci zdać egzamin.

W kursie tym, będziemy wspólnie rozwiązywać mnóstwo zadań z poprzednich egzaminów. Przypomnimy sobie wszystkie niezbędne informacje i zasady, które pozwolą Nam zdać egzamin z bardzo dobrym wynikiem.

Zobaczycie sami, że matymatyka może być całkiem przyjemna:)

Kto wie? Może ją nawet polubicie?

Zapraszam do kursu, który w chwili obecnej zawiera ponad 80 zadań z gotowymi rozwiązaniami. Kurs będzie sukcesywnie rozwijany o kolejne dostepne arkusze i materiały pomocnicze.

Zadania pobieramy ze strony arkusze pl, gdzie znajdziecie wiele różnych arkuszy egzaminacyjnych. Oczywiście treść zadania będzie wyświetlona w każdym filmie więc nie ma konieczności pobierania arkuszy.

Aby w nauczyć się jak najwięcej zalecamy byście próbowali rozwiązywać kolejne zadania przed obejrzeniem filmu. Byłoby dobrze również wrócić do tych zadań tydzień lub miesiąc później i sprawdzić czy po obejrzeniu filmu jesteście w stanie je wykonać samodzielnie.

Oczywiście, mam świadomość, że nie zawsze będzie Wam się chciało 🙂 Wierzę jednak, że nawet samo obejrzenie wszystkich filmów wiele Was nauczy i przyczyni się do pozytywnego wyniku z egzaminu.

Co ciekawego spotka Cię w kursie?

Postaram się w jak najprostszy sposób wyjaśnić Ci poszczególne rozwiązania zadań oraz towarzyszących im zagadnień matematycznych. Przykładowo podczas obliczeń postaram się wytłumaczyć Ci skąd bierze się taki wynik, a nie tylko go po prostu wpisać. Na chwilę obecną kurs skupia się tylko na poprzednich arkuszach egzaminacyjnych, ale istnieje duża szansa, że w przyszłości wzbogacimy go o kolejne rozdziały w których będziemy omawiać tematyczne zagadnienia jak: ułamki, procenty, potęgi, pierwiastki, itd.

Do zobaczenia w kursie.

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.
Scroll to Top