Kurs Egzamin 8-klasisty z matematyki

Czy ułamki, potęgi lub procenty sprawiają Wam problemy?

Czy zdarza się, że czasami nie wiesz nic o niewiadomych? 🙂 Czy śnią Ci się koszmary liczbowe? Nie moge powiedzieć, że wiem co czujesz, ale wiem jak Cię wyleczyć z matmofobii i pomóc Ci zdać egzamin.

W kursie tym, będziemy wspólnie rozwiązywać mnóstwo zadań z poprzednich egzaminów. Przypomnimy sobie wszystkie niezbędne informacje i zasady, które pozwolą Nam zdać egzamin z bardzo dobrym wynikiem.

Zobaczycie sami, że matymatyka może być całkiem przyjemna:)

Kto wie? Może ją nawet polubicie?

Zapraszam do kursu, który w chwili obecnej zawiera ponad 80 zadań z gotowymi rozwiązaniami. Kurs będzie sukcesywnie rozwijany o kolejne dostepne arkusze i materiały pomocnicze.

Zadania pobieramy ze strony arkusze pl, gdzie znajdziecie wiele różnych arkuszy egzaminacyjnych. Oczywiście treść zadania będzie wyświetlona w każdym filmie więc nie ma konieczności pobierania arkuszy.

Aby w nauczyć się jak najwięcej zalecamy byście próbowali rozwiązywać kolejne zadania przed obejrzeniem filmu. Byłoby dobrze również wrócić do tych zadań tydzień lub miesiąc później i sprawdzić czy po obejrzeniu filmu jesteście w stanie je wykonać samodzielnie.

Oczywiście, mam świadomość, że nie zawsze będzie Wam się chciało 🙂 Wierzę jednak, że nawet samo obejrzenie wszystkich filmów wiele Was nauczy i przyczyni się do pozytywnego wyniku z egzaminu.

Co ciekawego spotka Cię w kursie?

Postaram się w jak najprostszy sposób wyjaśnić Ci poszczególne rozwiązania zadań oraz towarzyszących im zagadnień matematycznych. Przykładowo podczas obliczeń postaram się wytłumaczyć Ci skąd bierze się taki wynik, a nie tylko go po prostu wpisać. Na chwilę obecną kurs skupia się tylko na poprzednich arkuszach egzaminacyjnych, ale istnieje duża szansa, że w przyszłości wzbogacimy go o kolejne rozdziały w których będziemy omawiać tematyczne zagadnienia jak: ułamki, procenty, potęgi, pierwiastki, itd.

Do zobaczenia w kursie.

Scroll to Top