Kurs Projektowania 2D i 3D w Autocad

Kurs AutoCAD od podstaw został przygotowany z myślą o osobach początkujących. Kurs zawiera bardzo dużo praktycznych porad i wskazówek, które pozwolą tworzyć rysunki szybciej i efektywniej. Zorientowany jest na naukę krok po kroku – od podstaw związanych z rysowaniem elementarnych obiektów jak linie, prostokąty czy okręgi po coraz bardziej zaawansowane zagadnienia.

Na początku poznamy interfejs programu, opowiemy sobie o współrzędnych względnych i bezwzględnych. Zaczniemy od tworzenia prostych linii, poznamy opcje skoku i siatki, które pozwolą tworzyć proste rysunki znacznie łatwiej. Po drodze będziemy wykonywać wiele zadań, do których dołączone są również odpowiedzi w formie wideo, także, nie ma takiej opcji, by ktoś nie mógł się tego nie nauczyć ?

Stworzymy osobne warstwy ze względu na typu używanych linii, a także wyeksportujemy swój własny szablon, którego będziemy używać do tworzenia kolejnych rysunków. Nauczymy się wymiarować, używać najprzydatniejszych narzędzia takich jak: przesuwanie, kopiowanie, lustro, fazy i zaokrogląnie, ucinanie, szyk czy odsuń. Pokażemy również w jaki sposób kreskować przekroje na podstawie użytych materiałów.

Kolejnym krokiem będzie wstęp do tworzenia brył 3D. Na wielu przykładach i zadaniach opanujecie Państwo projektowanie w programie AutoCAD w takim stopniu, że bez trudu wykonacie większość rysunków i modeli 3D. Kurs wyróżnia się bardzo dużą ilością ciekawych zadań, które zawsze opatrzone są rozwiązaniem pokazanym krok po kroku. Oczywiście zachęcamy do samodzielnego wykonywania zadań, ale w razie niepewności, zawsze możecie Państwo zajrzeć do rozwiązania. Chcemy mieć pewność, że nauczycie się wszystkiego co niezbędne, by z łatwością tworzyć proste i średniozaawansowane projekty samodzielnie.

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.
Scroll to Top