Przygotowanie do matury z matematyki

Jak zdać maturę podstawową z matematyki?

Witajcie na kursie Przygotowanie do matury z matematyki!

Mam świadomość, że większość z Nas boi się egzaminów, a matura z matematyki wcale do łatwych nie należy. Ale czy to oznacza, że należy się jej bać? Zazwyczaj boimy się tego czego nie potrafimy lub nie znamy, a dzięki temu kursowi nauczysz się rozwiązywać problemy matematyczne, co pomoże Ci zaliczyć maturę z matematyki na dobrym poziomie.

Dlaczego akurat powinniście wybrać ten kurs?

Nie pokazuję tylko jak rozwiązać zadanie, ale staram się wytłumaczyć każdy krok i robię to w taki sposób, aby mieć pewność, że zrozumiesz o czym mówimy ? Ponadto, za każdym razem, kiedy jest to możliwe odsyłam Cię do tablic matematycznych, które możesz mieć ze sobą na egzaminie. Pokazuję Ci gdzie znaleźć wzory i jak z nich skorzystać, bo po to one są, by ułatwić Ci życie ?

W chwili obecnej kurs zawiera już ponad 7 godzin skondensowanych nagrań, bez lania wody i denerwujących przerywników. Mamy 3 pełne arkusze do przerobienia, a mogę Was zapewnić, że będzie tego jeszcze więcej. W trakcie kursu będziemy rozwiązywać zadania z poprzednich arkuszy egzaminacyjnych, które można znaleźć w internecie, np na stronie arkusze. Pobieranie arkuszy nie jest konieczne ponieważ treść każdego zadania będzie wyświetlana na wstępie filmu.

Jak korzystać z kursu?

Proponuję przerabiać dziennie po 1-2 zadania, które powinny Wam zając 10-15 minut. To nie wiele czasu, więc jestem pewien, że uda Wam się go jakoś wygospodarować 🙂 Po przerobieniu całego arkusza zachęcam Was do przerobienia tych zadań jeszcze raz, samodzielnie by sprawdzić co już potraficie, a nad czym musicie jeszcze popracować. Z matematyką jest trochę jak z grą w piłkę nożną. Same oglądanie da Wam jakiś pogląd na zasady i grę zespołową, ale aby być w tym dobrym, trzeba swoje przepracować. Wyjść na boisko i swoje odegrać lub chwycić za długopis i rozwiązać zadania.

Im więcej zadań rozwiążecie to zauważycie, że kolejne zaczynają przypominać te z przeszłości, niektóre może nawet będą niemal identyczne. Poczujecie się pewniej i strach przed maturą zacznie maleć lub może nawet całkowicie zniknie.

Życzę Wam wytrwałości i powodzenia!

Scroll to Top